Hotelgazetesi.com’dayım!.

“40 Haramiler Fotoğraf Grubu” dostlarım; sevgili Aliye Üçbaş Mustafa Üçbaş;  Hotel Gazetesi.com’da  kitabım “Erkekler İçin Hamilelik Rehberi” ne yer vermişler

Çok teşekkür ederim.

Dr Hüseyin Mutlu

 

Dr. Hüseyin Mutlu’dan sıra dışı bir kitap: ERKEKLER İÇİN HAMİLELİK REHBERİ

Uzman Jinekolog Dr. Hüseyin Mutlu, Türk erkeklerinin alışık olmadığı bir kitap yazdı. Erkekler için hamilelik rehberi adıyla raflarda yerini alan kitap, baba adayının eşinin hamileliğini ilk öğrendiği andan itibaren yapması gerekenleri anlatıyor.

Kitabın tanıtımında “Baba olmayı planlayan, baba olmaya hazırlanan veya babaların annenin yaşadığı hamilelik sürecinde duygularını ve yaşadığı değişikliği anlayabilmek isteyen her bireyin mutlaka okuması gereken son derece yararlı bir kitap tavsiyemiz olacak.

Dr. Hüseyin Mutlu’nun kaleminden çıkan, hem uzman jinekolog olarak bilgi ve tecrübelerini paylaştığı, hem de bir baba olarak yaşadığı deneyimleri okuyucuları ile paylaştığı Erkekler İçin Hamilelik Rehberi isimli kitap, baba adaylarına ve onu anlamak isteyen tüm aile bireylerine ışık tutacak.” ifadeleri kullanıldı.

Kitapla ilgili görüşler de Dr. Hüseyin Mutlu’nun bu kitabı yazmakla ne kadar isabetli bir karar verdiğini açıkça ortaya koyuyor.

İşte o görüşlerden bazıları:

“Eşiniz size anne olacağını söylediğinde, (O ilk coşkuyu yaşar yaşamaz) hemen okumaya başlamanız gereken bir başucu kitabı…

Dr. Hüseyin Cem Öcal -Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

‘Gebelik denince akla hep anne ve bebek gelir değil mi? Tüm gerçekliği onlarla birlikte yaşayan, sorumluluğu paylaşan, yaşam koşulları bir nevi alabora olan BABA hep en arkada kalır! Üstelik her konuda çözüm, sabır ve ilgi beklenen BABA’nın en zayıf ve en duygusal olduğu andır bebeğini kucağına aldığı o an. İşte hem uzman baba, hem de uzman jinekolog olmanın verdiği tecrübeleri paylamış Dr. Hüseyin Mutlu bizimle. Kocaman bir boşluğu doldurmuş. Emeğine sağlık.”

Dr. Meltem Eğilmez Kalkavan –Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kaynak: http://hotelgazetesi.com/haber-detay/715/dr-huseyin-mutlu-dan-sira-disi-bir-kitap-erkekler-icin-hamilelik-rehberi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.