Magazinhaberleri.com’dayım!

‘Erkekler İçin Hamilelik Rehberi’ kitabıma magazinhaberleri.com yer vermiş.

Çok teşekkür ederim.

Dr Hüseyin Mutlu

“İnsanın hayatı boyunca yaşayabileceği en özel ve en unutulmaz an; kendinden bir parça olarak dünyaya gelecek olan bebeğinin vücudunda olduğunu öğrendiği andır. O an; öyle tarifsiz duygular yaşar, öyle büyük bir mutluluk yaşarız ki, yaşamımızın geri kalanının bir önceki kısmından çok daha anlamlı geçeceğinin farkına varmış oluruz. Erkekler İçin Hamilelik Rehberi kitabı ile farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

“Baba adaylarının dikkatine: Erkekler İçin Hamilelik Rehberi kitabı çıktı!”

“Erkekler İçin Hamilelik Rehberi

Ancak; algı olarak hep bebek ve anneyi tema olarak düşünürüz. Bebeğin varlığını öğrendiği an yaşam tarzı ve duyguları değişenin bir tek anne olduğunu düşünürüz. Peki, babanın bebek haberini aldıktan sonra yaşadığı duygusal değişim ya da yaşamsal farklılıklar hiç dikkatinizi çekti mi?

Anneler bebeğini vücudundan bir parça olarak ilk oluşmaya başladığı andan itibaren bedeninin içinde yaşattığından dolayı, babaların bu duyguya pek hakim olamayacağı algısını kırmaya var mısınız? Belki de, babalar da anneler kadar köklü değişiklikler yaşar ve bunu bir anne kadar iyi ifade edemeyebilir.

Şimdiye kadar oluşan anne ve baba farkı algısını kıran müthiş bir kitap ile, bugüne kadar bildiğiniz baba faktörünün aslında ne kadar farklı olduğunu görebilirsiniz.

Baba olmayı planlayan, baba olmaya hazırlanan veya babaların annenin yaşadığı hamilelik sürecinde duygularını ve yaşadığı değişikliği anlayabilmek isteyen her bireyin mutlaka okuması gereken son derece yararlı bir kitap tavsiyemiz olacak.

Dr. Hüseyin Mutlu’nun kaleminden çıkan, hem uzman jinekolog olarak bilgi ve tecrübelerini paylaştığı, hem de bir baba olarak yaşadığı deneyimleri okuyucuları ile paylaştığı Erkekler İçin Hamilelik Rehberi isimli kitap, baba adaylarına ve onu anlamak isteyen tüm aile bireylerine ışık tutacak.

Erkekler İçin Hamilelik Rehberi, daha kaliteli ve daha yararlı ve çok daha verimli bir baba olmak isteyen erkekler için vazgeçilmez bir başucu kitabı olmak için oldukça iddialı bir yapıt. Siz de hem partnerinize, hem de bebeğinize daha yararlı bir baba olmak istiyorsanız aşağıda bulunan linki tıklayabilir, kitap hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Erkekler İçin Hamilelik Rehberi satın almak için tıklayın

Daha bilinçli, daha kaliteli ve daha verimli bir baba olmaya karar veren her erkeğe, Erkekler İçin Hamilelik Rehberi kitabını okurken keyifli anlar dileriz.”

Kaynak: https://www.magazinhaberleri.com/baba-adaylarinin-dikkatine-erkekler-icin-hamilelik-rehberi-kitabi-cikti

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.