Hande Anne Oldu …

GOP Tüp Bebek ailesine bir bebek daha katıldı. Hande de nihayet anne oldu. Bu kadar çok anne olmayı arzulayan çok az kadın vardır. 9 ay süresince nazlanmadan işine devam etti. Bir gün ağrıdan kıvranarak ünitede dolaşırken yakaladım ve tedavisini yaptıktan sonra evine gönderdim.  Yiğit Ali aslında planlanandan erken gelmeye karar verdi. Biraz da doktorunun bunda katkısı olabilir. Son dakika golü yememek için doğum biraz erkene alındı. Neyse herşey yolunda gitti ve aramıza sağlıklı şekilde katıldı. Ben bu yazıyı yazarken anne ve babasıyla mışıl mışıl uyuyordur…

Hoşgeldin Yiğit Ali , şansın açık olsun…

Dr Mutlu

Dr. Hüseyin Mutlu 1965’te Razgrad’da doğdu. Tıp öğrenimini 1983-1989 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde dönem birincisi olarak tamamladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim Dalı’nda yaptı (1989-1994).

Dr. Hüseyin Mutlu çalışmalarına halen özel bir hastanede devam etmektedir. Hamilelik takibi, kısırlık ve laparoskopi ile histeroskopik cerrahi yoğunluk verdiği alanlardır.

Dr. Hüseyin Mutlu evli ve Maya Su, Mira adında iki kız çocuk babasıdır.

Cevap Yaz